This text will be replaced
 

Paslaugos

Dvigubas profiliuotas tašas su apšiltinimu

Mašininio apdirbimo profiliuoti tašai yra 90 mm storio, 100 mm storio vatos ir 90 mm profiliuotas tašas. Profiliuojame su naujomis keturpusėmis staklėmis WEINIG PROFIMAT 26 SUPER, spynas sukirtinėjame naujomis KRUSI-40 CM 4x4 staklėmis, todėl sujungimai yra sandarūs ir tikslūs.

Klijuotas profiliuotas pusapvalis tašas

Jo technologija tokia pati kaip paprasto klijuoto tašo, tik išorines namo sienos yra apvalios, o viduje lygios, tokia technologija yra skirta žmonėms norintiems matyti iš išorės apvalių rąstų namą, o viduje, patogumo sumetimais lygios sienos, kuriu dėka yra lengviau daryti apdaila.
 

Klijuotas profiliuotas tašas

Šie tašai yra klijuojami iš atrinktų dvigubo pjovimo lentelių, jos suauginamos išilgai ir hidrauliniais persais suspaudžiamos. Gauta tašą profiliuojame su naujausiais įrengimais. Klijuoto profiliuoto tašo storis gali būti  iki 220 mm storio.

Rankinio apdirbimo apvalūs rąstai

Mes naudojame pilno ilgio apvalius rąstus, kurie yra kirsti žiema, nužievinami, džiovinami natūraliomis sąlygomis ir apdirbami rankiniu būdu pagal skandinavų sukirtimo metodą. Jų skersmuo gali būti nuo 200 iki 350 mm ir daugiau.
 

Skandinavų sukirtimo metodas

Mes naudojame apipjautos pušies džiovintus rąstus, jie yra kirsti žiema, džiovinami ir apdirbami rankiniu būdu. Rąstų paviršius yra obliuotas ir šlifuotas. Rąstinių sienų storis 200 mm.

Viengubas džiovintas profiliuotas tąšas

Mašininio apdirbimo profiliuoti rąstai gali būti nuo 75 iki 180 mm storio. Rąstai yra atrenkami ir džiovinami. Profiliuojame su naujomis keturpusėmis staklėmis WEINIG PROFIMAT 26 SUPER, spynas sukirtinėjame naujomis KRUSI-40 CM 4x4 staklėmis, todėl sujungimai yra sandarūs ir tikslūs.
 

Kitos paslaugos

test test test